We help the world growing since 1983

Rreth Nesh

NE JEMI PRODHUES PROFESIONALE TË VESHJEVE DHE PJESËVE KËMBIMI PËR INDUSTRITË MINERARE DHE AGREGATE, RICIKLIMIN E METALEVE DHE INDUSTRITË E NDËRTIMIT.

SHANGHAI HAOCENG PJESË MAKINERIA CO, LTD

është një nga prodhuesit dhe distributori më profesional i veshjeve dhe pjesëve të këmbimit për industritë e minierave dhe agregateve, riciklimin e metaleve dhe makineritë e ndërtimit.Fonderia jonë mund të derdhë veshje dhe pjesë këmbimi nga 1 kg deri në 30,000 kg në një shumëllojshmëri të gjerë çeliku me mangan të lartë, material hekuri me krom të lartë dhe pjesë këmbimi të markës së famshme të policëve.Fonderia HCMP ndodhet në provincën Zhejiang, zona e shkritores: 67600 metër katror, ​​450 punëtorë profesionistë, kapaciteti i prodhimit: 45,000 ton në vit.

pse na zgjodhet ne

PJESË POPULLORE

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale... Ne jemi në dispozicion për ju

Ne ofrojmë zgjidhje inovative për përparim të qëndrueshëm.Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe efektivitetin e kostos në treg

Na kontaktoni
WhatsApp Online Chat!