We help the world growing since 1983

За нас

НИЕ СМЕ ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ НА ДЕЛОВИ И РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА РУДАРСКИ И АГРЕГАТНИ ИНДУСТРИИ, РЕЦИКЛИРАЊЕ МЕТАЛИ И ГРАДЕЖНИ ИНДУСТРИИ.

ШАНГАЈ HAOCHENG MACHINERY PARTS CO., LTD

е еден од најпрофесионалните производители и дистрибутери за абење и резервни делови за рударски и агрегатни индустрии, рециклирање метали и градежни машини.Нашата леарница може да лее абење и резервни делови од 1 кг до 30.000 кг во широк спектар на челик со висок манган, високохромиран железен материјал и резервни делови од познатиот бренд на дробилки.Леарницата HCMP се наоѓа во провинцијата Жеџијанг, леарница: 67600 квадратни метри, 450 професионални работници, капацитет на производство: 45.000 тони годишно.

Зошто да не изберете нас

ПОПУЛАРНИ ДЕЛОВИ

Доколку ви треба индустриско решение... Ние сме достапни за вас

Обезбедуваме иновативни решенија за одржлив напредок.Нашиот професионален тим работи на зголемување на продуктивноста и ефективноста на трошоците на пазарот

Контактирајте не
WhatsApp онлајн разговор!