Terex Cedarapids factory and manufacturers | Haocheng
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

TEREX Cedarapids

Përshkrim i shkurtër:

HCMP shkritore kanë plotësisht vizatimet dhe për të siguruar për të hedhur dimensioni dhe premium sakta pjesë me cilësi të veshin dhe të furnizimit me pjesë rezervë sipas ISO 9001 Sistemet e cilësisë. Ne mund të furnizimit me modele si më poshtë, pls zgjidhni nevojat tuaja!


Detail Product

Produkt Tags

HCMP pjesë këmbimi për Terex / Cedarapids Crushers Koni

HCMP shkritore kanë plotësisht vizatimet dhe për të siguruar për të hedhur dimensioni dhe premium sakta pjesë me cilësi të veshin dhe të furnizimit me pjesë rezervë sipas ISO 9001 Sistemet e cilësisë. Ne mund të furnizimit me modele si më poshtë, pls zgjidhni nevojat tuaja!

Rollercone Gama - RC36 / RC45 / RC45-II / RC54 / RC54-II / RC60 / RC66 / RC45III

MVP Gama -MVP280 / MVP380 / MVP550

Pjesë Crusher përfshijnë: 

 Mantel / astar lëvizshëm unazë vula  

 Konkave / Bowl astar unazë  

 frame rondele Upper

 frame Lower mbuluar Conehead pjatë  

 unazë Touch / unazë djegie mburojë krah Frame

 cap Mantle                     

 bosht kryesor                     

 Counter mburojë krahun bosht                         

 bosht Stud                         

HCMP pjesë Advantage: 

 Jetë të gjatë veshin për pjesët veshin, cilësi OEM materiale standarde.

 kosto më të ulëta veshin.

 me cilësi të garantuar 100%

 Pa pagesë modele shpenzimet

 aftersales mira të shërbimit 


  • I mëparshëm:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !