Terex Cedarapids factory and manufacturers | Haocheng
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Terex Cedarapids

Краток опис:

HCMP Леарница имаат целосно цртежи и да се обезбеди да го дадат точниот димензии и врвен квалитет носат делови и снабдување со резервни делови според ISO 9001 системи за квалитет. Ние би можеле да снабдување на модели како што следува, pls изберете вашите потреби!


детали за производот

Тагови производ

HCMP резервни делови за Terex / Cedarapids Конусни Дробилици

HCMP Леарница имаат целосно цртежи и да се обезбеди да го дадат точниот димензии и врвен квалитет носат делови и снабдување со резервни делови според ISO 9001 системи за квалитет. Ние би можеле да снабдување на модели како што следува, pls изберете вашите потреби!

Rollercone опсег - RC36 / RC45 / RC45-II / RC54 / RC54-II / RC60 / RC66 / RC45III

МВП Опсег -MVP280 / MVP380 / MVP550

Дробилката делови вклучуваат: 

 Mantle / Подвижни лагер печат прстен  

 Конкавни / Боул лагер черупка  

 Горна миење рамка

 Долната рамка Conehead капак плоча  

 Допир прстен / гори прстен штит рака рамка

 наметка капа                     

 главната оска                     

 Контра штит рака вратило                         

 Студ вратило                         

HCMP делови Предност: 

 Долго носат живот носат делови, OEM стандард за квалитет материјал.

 Пониски трошоци носат.

 гаранција за квалитет 100%

 трошоците за слободни шеми

 Добар постпродажни услуги 


  • Претходно:
  • Следно:

  • 
    WhatsApp Онлајн Chat!